Powrót

Łódka Bols J.P. 6-2 GTW

Mecz z GTW tak na prawdę skończył się wraz z gwizdkiem na przerwę. O ile w pierwszej połowie przyszło nam gonić wynik po pięknej bramce zawodnika GTW i było dosyć nerwowo do stanu 3:2, to w drugiej połowie Stanisław Reks był wręcz ostrzeliwany...ale dał sie pokonac jeszcze tylko 3-krotnie. Po tym meczu zostaliśmy liderami, ponieważ zagraliśmy jeden mecz więcej od Realu Piaski i 2 mecze więcej od Haosu, który narazie zgarnia pełną pulę w kazdym meczu.

Oceny zawodników

Camillas - 4 - Pewny punkt zespołu, przy pierwszej bramce bez szans, podobnie przy drugiej.

Paulo - 5 - 2 gole i asysta w cięższej pierwszej połowie. Jak zwykle bardzo pewny w obronie.

Adamo - 4 - Na swoim dobrym poziomie, szkoda że w drugiej połowie nie wykończył bramką solowej akcji przez pół boiska. Zadziwiająco widoczny w ofensywie w drugiej połowie.

Crystiano - 3,5 - Zagrał w ataku pod nieobecność Arthuro ale zdecydowanie lepiej czuje sie na boku obrony. Strzelił ważną bramkę na 3:2 ustalając wynik pierwszej połowy i zaliczył asystę.

Bolo - 3,5 - Zagrał na boku obrony i w swoim pierwszym meczu strzelił gola. Na początku troche zestresowany ale z każdą chwilą było coraz lepiej.

Goździk - 4 - Pierwszy raz zagrał w wyjściowym składzie i nie zawiódł, dając tym samym pole manewru z przesunieciem Crystiano do roli Arthuro.

Marcelinho - 3,5 - Aktywny z przodu w drugiej połowie, zdecydowanie słabiej do przerwy. Strzelił kolejną bramkę, a tego sie wymaga od napastnika.

Sokół - 3 - Fatalny błąd przy drugiej bramce dla GTW rzutuje na jego występ w tym meczu, powinien być bardziej zdecydowany w swoim polu karnym.

Adrianinho - 3 - Miał kilka okazji do zdobycia gola, jednak nie udało sie żadnej wykorzystać. Bardzo aktywny w grze, pod tym względem lepszy od podstawowych "dziewiątek".

Ferreira - 4 - Drugi niezły mecz, widać że trzeźwość mu służy, gdyby tylko zachowywał więcej zimnej krwi to ustrzeliłby hat-tricka. Jednak na jego drodze stawał Stanisław Reks. Jedno z tych starć Ferreira okupił kontuzja.