Powrót

Łódka Bols J.P. 6-0 Santos FC

Kolejny bezproblemowo wygrany mecz, ale tego sie własnie spodziewaliśmy. Jak zwykle drużyna długo sie rozkręcała, marnując seryjnie dogodne sytuacje. Najlepszą w pierwszej części zmarnował Marcelinho, który dostał piłke w polu karnym i przez nikogo nie atakowany strzelił prosto w goal keepera Santosu. Na szczęście ciężar zdobywania bramek w pierwszej połowie wzięli na siebie obrońcy...najpierw Crystiano, nastepnie Adamo...i do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po przerwie przebudzili sie napastnicy, Arthuro kapitalnie zagrał do Marcelinho i nasza "9" wpakowała piłkę do siatki. Choć w drugiej połowie prezentowalismy sie gorzej to łatwiej przychodziły gole, swoją bramkę zdobył Arthuro, potem Ramalho i wynik ustalił Crystiano. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Camillasa, który przez cały mecz nie popełnił żadnego błędu, zachowując po raz drugi z rzędu czyste konto.

Oceny zawodników

Camillas - 6 - Ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, jednak w tym meczu przechodził sam siebie. Bardzo pewny w swoich interwencjach, zarówno na przedpolu jak i na linii. Występ doskonały.

Paulo - 4 - Jak zwykle bardziej skoncentrowany na obronie niż Crystiano, pewnie dowodził linią defensywną. Na swoim normalnym przyzwoitym poziomie.

Adamo - 4 - Pewny w obronie. Napastnicy Santosu nie mogli sobie poradzić z naszą defensywą, której bardzo ważną częścią był Adamo. Zaliczył trafienie na 2:0.

Crystiano - 4 - Gdyby wykazywał więcej zdecydowania pod bramką byłby pewnie najlepszym strzelcem drużyny. Główny motor napędowy akcji ofensywnych, wprowadza dużo zamieszania w szeregach rywali. Czasami gra zbyt nonszalancko, narażając drużynę na groźne kontry.

Ramalho - 4,5 - Strzelił swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Aktywny w ataku i bezkompromisowy w obronie, chociaż czasem niepotrzebnie wchodził "na raz".

Goździk - 3,5 - Tradycyjnie podczas próby strzału wykopał piłkę poza stadion. Na pewno stać go na wiecej co już nie raz udowodnił. Myślami był już zapewne przy sobotniej imprezce.

Marcelinho - 3,5 - Kilka razy zagroził bramce Santosu, zdobył nawet jednego gola. Gdyby był bardziej ruchliwy na pewno jego dorobek byłby bardziej okazały. Z meczu na mecz coraz lepiej się prezentuje.

Arthuro - 4,5 - Dobre spotkanie w jego wykonaniu, znowu fantastyczna asysta. Gdyby tylko poprawił skutecznośc...jakość przeciwników w 3ciej lidze zdecydowanie go rozprasza i nie czaruje tak jak np. w meczu przeciwko Boca Juniors, gdzie niemal sam pokonal wielokrotnego zwycięzcę rozgrywek.

Sokół - 3,5 - Niezły mecz Sokoła, niemal bezbłędny w odbiorze. Przestał wybijac piłki na ślepo, nie ograniczał się również do podawania do najbliższego partnera. Jak narazie największe pozytywne zaskoczenie w drużynie.

Adrianinho - 3,5 - Aktywny, nie chował się za obrońami, szukał gry, pokazywał sie kolegom. Gdyby Ferreira i Marcelinho przebiegali w całym meczu tyle co on w 5 minut, które zagrał to Łódka miała by najlepszych napastników w 3ciej lidze. Miał jedą okazję do strzelenia gola ale zabrakło doświadczenia, które powoli zdobywa.