Powrót

Łódka Bols J.P. 4-1 FC Tajfun

Mecz z Tajfunem miał dwa różne oblicza. Do przerwy nic nie wychodziło, a rywal groźnie kontrował. W drugiej już wszystko potoczyło się tak jak miało od samego początku. Ale po kolei...w obliczu kontuzji Camillasa na bramce stanął Ramalho. Mecz zaczął się od kilku prób strzałów z dystansu, uderzali Arthuro, Marcelinho i Crystiano...niestety nie przyniosły one gola. Tajfun ograniczał się do wyprowadzania kontr najprostszym sposobem i wiele z tych prób przysparzało problemy naszej defensywie...jeden z takich wypadów zakończył się golem. W drugiej połowie dalej kontrolowaliśmy grę i ponownie moglismy nadziać się na kontratak ale dobrze w bramce bronił Ramalho. Kluczowym momentem meczu był fenomenalny gol Marcelinho, który w podbramkowym tłoku okazał się najsprytniejszy i pięknym uderzeniem przewrotką pokonał bramkarza Tajfuna, który bardziej niż obroną strzału zajęty był protestowaniem u arbitra aby ten odgwizdał rzut wolny. Drugi gol dla Łódki padł po kornerze, centrował Crystiano, a piłkę do bramki wepchnął Paulo. Trzeci gol to ponownie stały fragment, Marcelinho wykorzystał katastrofalnie ustawiony mur i posłał bombe pod poprzeczkę. Pod koniec meczu Marcelinho skompletował hat-tricka po pięknej kontrze i ładnym zagraniu Arthuro, po którym pozostało tylko dołożyć nogę.

Oceny zawodników

Ramalho - 4,5 - Nie dość, że dobrze spisywał się jako bramkarz to grał jako ostatni obrońca, świetnie zagrywał piłkę nogami.

Paulo - 3,5 - Jak na kapitana przystało strzelił bardzo ważnego gola, poza tym podobnie jak Adamo świetnie radzil sobie w pojedynkach główkowych.

Adamo - 3,5 - Wygrał chyba wszystkie główkowe pojedynki w obronie, zagrał bardzo skutecznie.

Crystiano - 3,5 - Starał się być aktywny na skrzydle, zaliczył asystę przy bramce na 2:1 i grał bardzo skutecznie w obronie.

Goździk - 3,5 - Dał kapitalną zmianę w pierwszej połowie zdecydowanie ożywiając nasze ofensywne poczynania, w drugiej jakby zgasł trochę.

Marcelinho - 5 - Hat-trick w drugiej połowie z czego dwie bramki bardzo ładne, zwłaszcza kapitalne uderzenie przewrotką, brawo!

Arthuro - 3,5 - W pierwszej połowie próbował strzelać kilka razy z dystansu, w drugiej wyłożył piłkę na pustą bramkę Marcelinho.

Ferreira - 2,5 - Na występ rzutują zdecydowanie 2 niewykorzystane w krótkim czasie stu procentowe sytuacje, w pierwszej połowie i trzeciej sytuacji w drugiej części gry. Jednak jak na siebie plus za aktywność.

Adrianinho - 2,5 - Zagrał bardzo krótko i ciężko go ocenić, mógł przyjąć piłkę zagraną przez Ramalho i znalazłby się w świetnej sytuacji.