Powrót

Łódka Bols J.P. 19-0 NJZ

Łódka Bols J.P. zaczęła mecz bardzo zdeterminowana, dzięki czemu szybko zdobyła pierwszą bramkę. Ofensywne wejścia obu skrzydłowych w połączeniu z wysoką skutecznością strzelecką napastników przynosiły kolejne bramki. Na uwagę zasługuję fakt, że Łódka zdobyła 100 gola w bieżących rozgrywkach, którego strzelcem był Ferreira. Nieustępliwość w grze ofensywnej i duże zaangażowanie całej drużyny spowodowały, że do przerwy było 12:0. W drugiej połowie tempo trochę opadło i mecz zakończył się wynikiem 19:0. Czy porażkę 13:1 tudzież 19:0 można skwitować stwierdzeniem "Nie jest źle"?

Oceny zawodników

Ramalho - 5 - Tym razem zamiast na stoperze wystąpił w roli bramkarza i wywiązał się z niej bez zarzutu, wyłapując to, na co było stać piłkarzy NJZ w tym meczu.

Paulo - 5,5 - Bardzo dobry mecz, "szalał" na lewym skrzydle, co i raz podłączając się do akcji ofensywnych. Strzelił gola i miał parę asyst, co pokazało, że Łódka ma silne obie flanki.

Adamo - 5 - Bez problemu zatrzymywał akcje przeciwników, a także umiejętnie rozpoczynał akcje ofensywne drużyny.

Crystiano - 5,5 - Doskonały mecz, miażdżył przeciwników ofensywnymi rajdami na prawej flance i przerywał akcje NJZ w zarodku. Strzelił też bramki, co podkreśla fakt, że prawe skrzydło dobrze "hulało".

Goździk - 5 - Efektowna bramka z dystansu uwieńczyła kolejny, pełny determinacji mecz w jego wykonaniu. Zastosował się do rad żywieniowych Andre oraz Paulo i zobaczył, że dwie godziny bez jedzenia przed meczem to nie koniec świata.

Marcelinho - 5,5 - Doskonałe, kombinacyjne zagrania z resztą drużyny, wysoka skuteczność i kolejne bramki powodują, że zaliczył bardzo udany występ.

Arthuro - 5,5 - Wkręcał niemiłosiernie rywali w murawę, a do tego strzelił bramkę z główki, co jest pewnym ewenementem w jego wykonaniu. Kolejny mecz, w którym strzela sporo goli.

Ferreira - 5,5 - Poprawił skuteczność, dzięki czemu strzelił 4 gole, a poza tym popisał się kilkoma fajnymi zagraniami.

Adrianinho - 4,5 - Dał dobrą zmianę i strzelił gola, podchodzi do meczu z dużym zaangażowaniem i korzysta z każdej minuty na boisku.

Bolo - 4,5 - Wrócił po kontuzji i nieźle zaprezentował się po długiej absencji.