Powrót

Demony Szybkości 2-9 Łódka Bols J.P.

Początek meczu z Demonami zaskoczył nie tylko Nas, ale i Naszych przeciwników, którzy po 5 minutach wygrywali 2:0. Przy pierwszej bramce najpierw piłkę stracił Crystiano, a później napastnik Demonów poradził sobie z Ramalho, dzięki czemu otworzył wynik spotkania. Drugi gol padł po błędzie Ramalho, który po niecelnym podaniu z naszego pola karnego wyłożył piłkę przeciwnikowi. Na szczęście szybko się otrząsnęliśmy i do przerwy wygrywaliśmy 4:2. W drugiej połowie istniała już tylko jedna drużyna, która zakończyła dzieło zniszczenia wynikiem 9:2, a Demony przekonały się, że nie łatwo jest opętać Łódkę.

Oceny zawodników

Camillas - 4,5 - Pewny punkt drużyny, nie miał za dużo do powiedzenia przy straconych bramkach, świetnie obronił strzał po stracie Crystiano w 2 połowie.

Paulo - 4,5 - W końcu pozytywny występ zarówno w obronie jak i ataku, choć musi poprawić skuteczność.

Crystiano - 4 - Dobry występ, odznaczał się dużą wolą walki, jednak przydarzały mu się straty.

Ramalho - 3,5 - Miał udział przy dwóch bramkach rywali, co go obciąża, jednak popisał się dwoma świetnymi podaniami przez całe boisko do Ferreiry, niestety niezakończonymi bramkami.

Goździk - 4,5 - Dobrze zagrał w obronie, a poza tym umiejętnie podłączał się do akcji ofensywnych. Widać duże zaangażowanie w jego grze.

Marcelinho - 5 - Mimo tego, że miał wypadek samochodowy, pojawił się na meczu i wpisał się na listę strzelców trzykrotnie. Jego postawa znamionuje tylko fakt, że piłkarze Łódki to twardzi wojownicy niezważający na okoliczności losu.

Arthuro - 5,5 - Dobre kombinacyjne akcje z kolegami z drużyny, niezły drybling i precyzyjny strzał pozwoliły mu na strzelenie 5 bramek. Taka forma przyczynia się do wygrywanych meczy, jak i do walki o króla strzelców 3 ligi.

Sokół - 4 - Robi dobre zmiany, uprzykrza rywalom życie nieustępliwością w walce o piłkę.

Ferreira - 4 - Jako napastnik musi poprawić skuteczność, ale strzelona bramka to pozytywny akcent w jego wykonaniu.

Adrianinho - 4,5 - Kolejny dobry występ, walczy o każdą piłkę i dobrze pokazuje się do gry. Mógł strzelić bramkę, ale piłka trafiła w słupek.