Powrót

Łódka Bols J.P. 13-1 NJZ

Mecz zaczęliśmy nie za bardzo skoncentrowani, co mogło zakończyć się golem dla NJZ, ale dobra dyspozycja Camillasa uchroniła Nas przed tym. Szybko wróciliśmy do naszego stylu gry i do przerwy było 5:0. W drugiej połowie nie zwalnialiśmy z tonu i Nasi rywale byli tylko tłem, tego co się działo na boisku. Dynamiczne akcje całej drużyny kończyły się kolejnymi golami, w zasadzie jeden błąd Paulo dał honorowego gola NJZ. Przed meczem Paulo apelował, aby zagrać tak żeby przeciwnicy nie mieli chęci do kontynuowania meczu i na 5 minut przed końcem doczekał się tego, gdyż napastnik NJZ prosił sędziego o przedwczesne zakończenie spotkania. Łódka Bols J.P uwodniła piłkarzom Nie Jest Źle, że czasami w życiu może być źle, o czym świadczy wynik 13:1.

Oceny zawodników

Camillas - 5 - Jak zwykle pewny punkt drużyny, o czym przekonał już na początku meczu. Przy straconej bramce nic nie mógł zrobić.

Paulo - 4 - Ewidentnie zawinił przy straconym golu, średni występ na tle kolegów.

Adamo - 4,5 - Cały czas próbował wmówić drużynie, że zgodnie z poleceniem Andre ma grać w ataku. Nie miał za wiele pracy w obronie w tym meczu i skutecznie podłączał się do akcji ofensywnych, co zakończyło się golem w jego wykonaniu.

Crystiano - 5 - Przyzwyczaił Nas do ofensywnych wejść z prawej flanki, dzięki którym siał popłoch w szeregach rywala. Do zliczania jego asyst przydałyby się maszyna o dużym zakresie obliczeniowym, musi jednak pamiętać, że ma też obowiązki w obronie.

Marcelinho - 5,5 - Coraz lepiej rozumie się z Arturho, co było widać w kombinacyjnych akcjach z ich udziałem. Dobrą dyspozycję potwierdził trzema golami.

Arthuro - 5,5 - Powrócił do wysokiej skuteczności strzeleckiej, aplikując rywalom cztery gole, wykorzystał błąd ustawienia muru przy rzucie wolnym, a także niemiłosiernie ogrywał rywali w pojedynkach jeden na jeden.

Sokół - 4 - Był nieustępliwy w obronie, a w ofensywie po faulu na Nim, rzut wolny wykorzystał Arturho.

Ramalho - 4,5 - Bezkompromisowy w pojedynkach jeden na jeden i szybko wybił z głowy napastnika NJZ chęci do gry. Dobre wyjścia ofensywne skwitował golem.

Ferreira - 4,5 - Dobry mecz w jego wykonaniu, co uwidocznione zostało przez trzy Jego gole. Mógł powiększyć swój dorobek strzelecki dwukrotnie, gdyby był bardziej skuteczny.

Adrianinho - 4,5 - Bardzo dobrze sobie radził, utrzymywał się przy piłce i mądrze rozgrywał. Po składnej akcji drużyny strzelił gola. W przyszłości Łódka będzie miała z Niego duży pożytek.