Powrót

Haos 2-5 Łódka Bols J.P.

Mecz na pewno mógł się podobać. To była dobra reklama gry Łódki Bols J.P., zwłaszcza do przerwy. Szybka wymiana podań z pierwszej piłki sprawiała dużo problemów graczom Haosu, zwłaszcza Crystiano był bardzo aktywny i to on otworzył wynik spotkania. Gdy sytuacja wydawała się opanowana i liczyliśmy na kolejne gole, Arthuro stracił piłkę w środkowej części boiska i zostawił napastnika rywali w sytuacji 1 na 1 z Adamo..."Baggio" ładnym balansem minął Adama i z bliska pokonał Camillasa. Na szczęście mieliśmy świetnie dysponowanego Crystiano, który wyłożył piłkę Arthuro, a ten wykończył akcję celnym strzałem i do przerwy prowadziliśmy 2:1. Warto zauważyć, że wynik powinien być wyższy ale swoje sytuacje zmarnował Ferreira, a Arthuro uderzył piłkę w taki sposób, że za plecami bramkarza odbiła się od dwóch słupków i wyszła w pole. W drugiej połowie daliśmy trochę pograć rywalom, co być może było spowodowane brakiem rezerwowych... tylko dwóch. Paulo i Adamo toczyli twarde pojedynki z "Baggio", Crystiano szalał na prawej stronie rozgrywając z Arthuro szybkie ataki i gra zaczeła wyglądać tak jak powinna...nagle Adamo dostał 2 minuty kary za niesportowe zachowanie i wtedy...zdobyliśmy gola. Akcję wyprowadził Arthuro i kapitalnie zagrał między dwóch obrońców do Marcelinho, który wykończył skutecznie ten kontratak. Odzyskaliśmy kontrolę nad meczem i znowu Arthuro w głupi sposób stracił piłkę, piłkarze Haosu szybko wyszli z kontratakiem i zdobyli kontaktową bramkę. Decydująca dla losów spotkania okazała się bramka zdobyta po rykoszecie przez Ferreirę. Po tym golu mecz się zakończył, rywale próbowali strzałów z dystansu, a my konmsekwentnie graliśmy swoje. Wynik meczu ustalił Arthuro, ładnym uderzeniem z dystansu. Mecz na szczycie pokazał naszą przewagę nad resztą stawki w 3ciej lidze Legionowskich szóstek piłkarskich.

Oceny zawodników

Camillas - 4,5 - Pewny w interwencjach, wykazywał się refleksem i słusznością podejmowanych decyzji. Przy bramkach bez szans.

Paulo - 4,5 - Bardzo dobre zawody, widać że zapomniał o meczu z Milanem. Mnóstwo odebranych piłek i mądre podłączanie się do akcji ofensywnych. W takiej dyspozycji nie do przejścia.

Adamo - 4 - Ponownie miał trudne zadanie, musiał bez przerwy walczyć z dobrze zbudowanym rywalem i z reguły z dobrym skutkiem. Dał się łatwo ograć przy pierwszym golu dla Haosu i dostał karę 2 min.

Crystiano - 5,5 - Kapitalne spotkanie w jego wykonaniu, jak zwykle dowodził naszymi atakami i był nie do upilnowania dla przeciwników. W sumie zagrał jak zwykle, ale tym razem były z tego wymierne korzyści, brawo, oby tak dalej.

Bolo - 4 - Zagrał krótko, ale grał bardzo pewnie i na luzie. Bardzo dobre uzupełnienie składu na bocznej obronie, będą z niego ludzie.

Marcelinho - 4 - Znów zmarnował wyśmienitą okazję do zdobycia bramki ale też strzelił wążną bramkę na 3:1 gdy gralismy w osłabieniu. Tym razem nie zabrakło mu ambicji i woli walki co od razu poprawiło jego notowania.

Arthuro - 4,5 - Ciężko jednoznacznie ocenić jego gre...bo z jednej strony 2 gole i asysta, a z drugiej ewidentnie zawalone 2 bramki, jednak grał dużo lepiej niż ostatnio i występ trzeba ocenić pozytywnie. Oddał mnóstwo groźnych strzałów i gdydby miał odrobinkę więcej szczęścia to skończył by mecz z hat-trickiem. Tak czy inaczej zdecydowanie poza zasięgiem dla wszystkich obrońców 3eciej ligi.

Ferreira - 4 - Ciężko wszedł w mecz, zmarnował 2 dogodne sytuacje w tym jedną 100-procentową. W drugiej połowie jednak zdecydowanie lepiej, pokazywał się do gry, nie tracił piłek i zdobył gola na 4:2. Gdyby tylko bardziej pomagał w odbiorze piłki.